KONTAKT

DOSKONAŁA
55 opinii na
habece1985
habece1985
2023-12-05
Nie mam w zwyczaju wystawiac opini za wykonane usługi, zwlaszcza te niewykonane lub wykonane zle natomiat poziom tej uslugi zasluzył na kilka słow ode mnie. Problem, nieszczelny wąż kuchenki gazowej. Telefon z samego rana do firmy...ustalony zakres prac tzn chęć wymiany zwyklego krotkiego węża na dluzszy z eurozlaczem. Umowiony termin na ten sam dzien za kilka godzin wraz z kupnem odpowiedniego węża przez Pana instalatora. Ustalona kwota pokryła sie z kwotą końcową. Usługa wykonana w 15 min. Nie da sie ocenic pracy tej firmy inaczej niz na 5🌟. Aż miło bedzie ze spokojem zadzwonic ponownie przy okazji innych zlecen, bez obawy o jakosc uslugi
Victoria Victoria
Victoria Victoria
2023-10-12
Jestem bardzo zadowolona z uslugi! To firma, na ktorej można polegac! Wymiana kuchenki poszła szybko i sprawnie. Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam
Małgorzata J
Małgorzata J
2023-09-19
Szybko zdiagnozowany problem i odpowiednia reakcja. Wymiana starej instalacji gazowej przebiegła sprawnie i skutecznie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Polecam!
Jacek Gredziak
Jacek Gredziak
2023-09-15
Bardzo dobry i szybki kontakt każdą możliwą drogą. Całość ustalonych prac, jak i dodatkowe, które "wymyśliłem" lub zmodyfikowałem w trakcie zrobiona rzetelnie, w 100% terminowo i z dużym zaangażowaniem. Na ogromny plus możliwość zorganizowania przez wykonawcę wszelkich potrzebnych materiałów i bardzo transparentnego rozliczenia się z tego co zostało wykorzystane oraz zwrotu tego co zostało. Wykonano nową instalację CO na piętrze, wraz z przeróbką istniejącej instalacji, przyłącze gazowe od skrzynki do budynku i w budynku, lekką przeróbkę instalacji wodnej, pion kanalizacyjny na piętro i wymianę kranów ogrodowych - wszystko z pomysłem i dużym doświadczeniem.
Michał Markowicz
Michał Markowicz
2023-09-11
Polecam usługi. Do przerobienia miałem instalacje gazową w restauracji. Kontakt szybki, wycena bardzo konkurencyjna. Nie zastanawiałem się długo. Nowa instalacja zrobiona szybko i sprawnie. Poprosiłem jeszcze o przesunięcie rury tak by nie przeszkadzała w odsunięciu kuchni i sympatyczny Pan zrobił mi to w cenie. Dziękuję i będę polecał.
Mateusz Kwiatkowski
Mateusz Kwiatkowski
2023-09-10
Bardzo polecam tą firmę, podejście do problemu jest na najwyższym poziomie, jeśli będę miał jakikolwiek problem z hydrauliką na pewno skorzystam ponownie.
Krzysztof Tomporek
Krzysztof Tomporek
2023-09-03
Profesjonalizm już od pierwszego kontaktu telefonicznego szybka akcja telefon ok 13 do Pan na miejscu po 15 tego samego dnia. Pan uprzejmie dopytał i doradził co i jak przy wymianie starych rur stalowych na nowe miedziane do podłączenia nowej płyty gazowej przy wymianie mebli w kuchni. Usługa została wykonana bardzo szybko, starannie i dokładnie. Pan Gazownik miły i kulturalny. Zna się na swoim fachu. Polecam
Ana Mi
Ana Mi
2023-08-16
Kilka dni temu korzystaliśmy z usług firmy, Pan który do nas przyjechał bardzo sympatyczny, podłączenie nowej instalacji przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam każdemu kto chce mieć wszystko zrobione porządnie.
Marta Klimczyk-Caryk
Marta Klimczyk-Caryk
2023-07-28
Szczerze polecam. Bardzo profesjonalna firma.
Michał H
Michał H
2023-07-27
Serdecznie polecam. Instalacja gazowa fachowo dopasowana do obecnych wymagań remontowych oraz hydraulika poprawiona po wcześniejszym "fachowcu". Szybko, dobrze i za rozsądne pieniądze.